Dinleme programları ancak gelişmiş özelliklere sahip Android cep telefonları ile uyumludur. HTC One markanın en yeni modellerinden birisi olup sorunsuz bir dinleme özelliği taşımaktadır. Dinlediğiniz kişinin cep telefonunda Android özellikli ve internet bağlantısının olması dinlemenin gerçekleşmesi için aranan en önemli özelliktir.

Telefon Dinleme (Aramaları Yönet)

Aramaları yönet özelliği sayesinde gün içinde dinlediğiniz kişin cep telefonuna gelen ve giden tüm aramaları görebileceksiniz. Tüm görüşmeler anında silinse bile detaylı bir şekilde tüm veriler eksiksiz olarak sizin cep telefonunuza gelecektir. Bu özellik arayan kişilerin kimler olduğunu ve ne sıklıkta aradığını da gösterecektir.

Canlı Ses Ortam Dinleme

Canlı ses ortam dinleme özelliği HTC One marka cep telefonun toplantının hiçbir konuşmasını kaçırmayacağınız netlikte ve kalitede çalışacaktır. Ortam dinlemelerinde mesafenin uzak veya yakın olması önemli değildir. İnternetin olması yeterlidir.

Metin Mesajları İzlemek (Gelen ve Giden Mesaj Kaydı)

Bu program dinlediğiniz kişinin cep telefonuna gelen ve giden tüm metin mesajlarının sizin telefonunuza anında yönlendirildiği mükemmel bir özelliktir. Mesajlar anında silinse de de zaten sizin telefonunuzda kayıt altına alınmış olacaktır.

Yer İzleme ve GPS

Yer izleme ve GPS program özelliği sayesinde takip ettiğiniz kişinin konumunu anında öğrenebileceksiniz. En tehlikeli durumlarda bile hayati önem taşıyan bir programdır ve HTC One bu programda kaliteli ve doğru bilgilere ulamanızı sağlayacaktır.

Fotoğraf Multimedya Dosyaları

Multimedya resimleri, fotoğraflar dinleme programlarında çocuğunuzun veya eşinizin arkadaşlarını ve nasıl ortamlarda bulunduğunu görmenizi sağlayacaktır. HTC One multimedya özelliği ile fotoğraflar net olarak sizin telefonunuza yüklenecektir.

Erişim Adres Defteri

Dinlediğiniz veya takip etmek istediğiniz kişinin erişim adres defteri yani telefon rehberi dinlemelerinizde hedefe daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır. Tüm isimleri konuşmalarla karşılaştırıp eşinizin veya çocuğunuzun şifrelendirdiği kişileri tanımlayabilirsiniz.

WhatsApp, Facebook, Viber, Line, Gmail, Kik, Hangout, Hike, Skype

Çocuğunuzun, eşinizin hatta personelinizin en çok kullandığı sosyal paylaşım sitesindeki arkadaşlarını, yazışmalarını, paylaşım ve fotoğraflarını şifre sorunu olmadan görebileceksiniz. Çocuğunuza zarar verecek her türlü kötü arkadaşlıkları ve alışkanlıkları önceden görüp tespit önlem alabileceksiniz.