Telefon takip ve dinleme yazılımlarını gizli olarak bilgi edinme amacıyla kullanmak, T.C. yasalarında belirtilen kanunları anlamak ve bu yasalar hakkında bilgi sahibi olmak yazılımlarımızı satın alan müşterilerimizin sorumluluğundadır. Eğer yazılımı kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa telefon takip yazılımları ile ilgili yasalar hakkında bilgiyi almak için bir hukuk bürosundan danışmanlık alınız. Yazılımlarımızdan herhangi birini satın alıp kullanarak, hukuki olarak yasaları bildiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Telefon takip yazılımını kendi telefonunuzdan farklı bir kişinin telefonuna o kişinin SMS ve diğer aktivitelerini takip etmek amacıyla bilgisi olmadan kurmanız yasalar gereği kanun dışı ve yasalara aykırı bulunabilir. Yazılım kullanımından doğacak herhangi bir yasa dışı durumda firmamız kesinlikle sorumlu tutulamaz. Tüm kanunlara uymak nihai tüketicinin sorumluluğundadır.

Telefon takip yazılımlarımızdan herhangi birini satın alarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Yazılımlarımız 3. kişilerin gizlilik haklarını, gizli dinleme ve takip etme kanun ya da yönetmeliklerini karşı ihlalleri için, elektronik haberleşmelere sızmak ve bunları önlemek için kullanılamaz. Telefon dinlemek bazı ülkelerde suç sayılmaktadır.

Ürünlerimizin kullanılması yasalar çerçevesinde çalıştırılması, satın alan müşterilerimizin sorumluluğundadur.Bu ürünlerin kullanılmasının yasa dışı olup olmadığını hukuki danışmanlık alarak öğrenmek müşterinin münhasır sorumluğundadır.